Як вибирати павіліон

Окрасою прибудинкової території є відкритий басейн оснащений розсувною алюмінієвою конструкцією – павільйоном для басейна. Розсувна конструкція забезпечує швидке складання павільйонна за межі басейна і використання відкритого басейна при гарних погодних умовах, та легкого накриття басейна павільйоном і використання при несприятливих погодних умов.

Павільйон для басейна призначений для захисту басейна від забруднення порохом, листям та іншими сторонніми предметами. При закритому павільйоні вода в басейні нагрівається значно швидше, і менше охолоджується в нічний період, що суттєво економить енергоресурси на підігрів води в басейні. Дана перевага відчувається при використанні басейна в весняно-осінній період коли денна температура повітря висока а ночі досить прохолодні.

Ще одною перевагою використання розсувних павільйонів для відкритих басейнів є захист дітей та домашніх тварин від попадання в воду без догляду дорослих. Також при наявності павільйонна Ви будете впевнені що ніхто не користувався басейном у Вашій відсутності, так як павільйон надійно фіксується над басейном, а двері закриваються на замок. Павільйон для басейна є незамінимою конструкцією якою оснащується сучасний відкритий басейн на прибудинковій території.